Sen se splnil část IV

23. prosince 2017 v 16:12 | bluesovka |  Splňte si sen
Putujeme po Spojených státech, před sebou další míle a míle cest, které neznáme. Koho poznáváme, to jsou dva staří hipíci z městečka Erick, kteří nám běží v ústrety a my pak s nimi strávíme odpoledne s muzikou a povídáním. Na zemi jsem našla čtvrtdolar, strkám ho do kapsy, protože se prý s ním dobře hladí kytarové struny.Snad všichni lidé na R66 jsou sběratelé všeho. Speciálně tenhle domek je fakt skladiště jak blázen...


Vjíždíme do Texasu, do města Amarillo, které je dalším atraktivním místem R66. Pojďte nakouknout do známého Big
Texan Steak Ranch. V obrovské jednoposchoďové restauraci se soutěží - odvážlivci se snaží sníst během jedné hodiny dvoukilový hovězí steak. Jako příloha brambora, nápoj a ládujte se..Z naší skupiny se to nikomu nepodařilo, ale jsou tací, kteří obrovskou flákotu dokázali spořádat.


Zvláštní ozdůbky tu mají ...


Po obědě míříme k Cadillac Ranch. Auta, jejichž poloviny trčí ze země, jsou příležitostí si na ně zvěčnit i své jméno anebo je jen tak počmárat. Ukrajujeme další míle státu, který se nachází přesně v polovině naší cesty. Silnice je dlouhá, dlouhá...Silnice se už začínají podobat té mé vysněné, dnes překročíme ještě hranice státu New Mexico a okoukneme veterány v muzeu v Santa Rosa. Blázen do starých aut se tady ještě víc zblázní, protože je na co koukat.Spíme zase v Motelu 6 a po téhle super silnici zítra zamíříme do Santa Fe.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 František František | Web | 27. prosince 2017 v 18:09 | Reagovat

Krásné.Tak tohle si splnit už asi nestihnu.Nejblíž jsem měl Ameriku když jsem si dopisoval s Ronaldem Reaganem.Ale mezi tím uběhlo 27 roků :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama